27.06.2014
27- 30/06 АЛЬФА-ФЕСТ 2014: «КРАЇНА НОВИХ ЛЮДЕЙ»

Альфа-фест 2014. Країна нових людей” – це фестиваль нового покоління, що створений саме для тебе. Протягом 4 днів з 250 майстер-класів, воркшопів, лекцій, тренінгів ти зможеш обрати те, що потрібно саме тобі, а також провести час на природі, відвідати виступи відомих гуртів, театрів та ярмарок. Ми зібрали 150 найкращих спікерів, тренерів, практиків та людей, які поділяться цікавим досвідом та знаннями.

 

Коли і де: 27-30 червня, Конгрес-хол “Ірпінь” (біля м. Києва).

 

На «Альфа-фесті» представлені 9 тематичних секторів:

 

  • Успіх та гроші – неординарні особистості, успішні підприємці та визнані в світі українські фахівці розкажуть про те, що таке успіх в період змін, а досвідчені тренери допоможуть знайти твій особистий шлях до успіху та покращення фінансового стану.

 • Здоров’я та краса – корисна інформація від лікарів та дієтологів, нетрадиційні підходи до здоров’я та тіла, масажі та практики релаксу, косметологія та догляд за собою, майстер-класи з тілесно-орієнтованої терапії, йога.

 • Лекторій – цікаві розповіді про новітнє у науці доступною мовою (гомеопатія, нанотехнології, генна інженерія, квантова фізика, медицина та інше).

 • Психологія та психотерапія – тренінги, майстер-класи про тебе, близьких, сім’ю, відносини, секс та багато іншого, що тебе хвилює — найкращий простір для пізнання себе та оточуючих.

 • Креативна платформа – найкраще місце, щоб дізнатися, як відчувати нові можливості, створювати нові течії та використовувати їх для реалізації власних мрій.

 • Мистецтво та культури світу – простір, де на тебе чекають виступи театрів “Чорний квадрат” та “Dj vu plus”, тренінги з акторської майстерності, танцювальні майстер-класи, розповіді мандрівників про їхні екзотичні подорожі, кухні різних народів та вечори, що сповнені живою музикою.

 • Духовність – сектор, що ознайомить тебе з рiзноманiтними напрямками духовного розвитку та самопiзнання у лекціях представників різних релігій: християнство, суфізм, буддизм, іслам, кришнаїзм, іудаїзм.

 • На межі – місце, що створене для всіх, хто хоче спробувати відчути те, що здавалось неможливим: шаманські та трансперсональні практики, ходіння по розпеченому вугіллю та розбитому склу, східні єдиноборства, тонке енергетичне відчуття, фаєр-шоу та багато-багато іншого.

 • Alfakidsмісто дітей, де вони можуть відпочивати та навчатися, а батьки відвідувати майстер-класи на хвилюючі теми виховання, стосунків, розвитку дитини.

 

На тебе чекають:

 

 • Нові знання та навички. Щоразу ти обираєш серед 18-22 майстер-класів, що проходять одночасно і знайдеш те, що потрібно саме тобі на будь-яку тему – від маркетингу до науки, від дизайну до релігії, від здоров’я до мистецтва, від психології до лекцій мандрівників про різні культури світу.

 • Нові відчуття, яких часто не вистачає у реальному житті. Ранкова йога та масажі, ходіння по розпеченому вугіллю, фаєр-шоу, пряний східний чай, ласощі різних народів світу, музика, що зачіпає душу, та відверте спілкування на теми, які тебе хвилюють.

 • Кращі лектори, майстри, тренери найрізноманітніших напрямків, що зібрані разом в одному місці. Тобі тепер не потрібно планувати свій час на півроку вперед або їхати в інше місто, адже все нове, цікаве та незвідане буде поруч.

 • Нові знайомства, контакти, проекти з людьми, що можуть змінити твоє життя.

 

Ти хочеш змін в житті? Цей фестиваль для тебе!

 

Деталі за телефонами +38 (063) 067-40-28,  +38 (096)383-80-01 та на сайті alfa-fest.com.ua, а також у соціальних мережах vk.com/alfa.fest2014 та facebook.com/alfa.festival

ЗАПИСАТЬСЯ

Ваше имя (обязательно)

Ваш телефон (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Сообщение

тайм-кафе

   АНОНСЫ

МЫ

   В СОЦ СЕТЯХ