28.11.2016
ПЕРЕНЕСЕНО НА 28/11 В 19:30 гра «Психосоматика»

28 листопада о 19:30 запрошуємо вас на настільну психологічну гру «Психосоматика» в невимушеній манері (завдяки ретельно продуманому алгоритму діагностики проблеми та роботі з метафоричними картами) дозволяє побачити і зрозуміти психо-емоційні причини ваших симптомів/захворювань (гострих чи хронічних). Насправді, проблеми не «від нервів». Коли певні емоції/відчуття та розумові процеси/думки не знаходять екологічного вирішення, вивільнення та реалізації, вони стають причиною фізіологічних розладів організму.

Часто ваші хвороби є нічим іншим, як завуальованими способами отримувати додаткову турботу, жаліти себе, маніпулювати іншими… Тіло тягне на собі тягар заборонених до переживання та вираження емоцій, несвідомо повторює негативну поведінку батьків, страждає від прихованих від свідомості страхів… Усі ці тонкі підсвідомі моменти ви самі зможете побачити, пройшовши гру. А також в процесі гри ви отримуєте рекоменданції щодо вирішення діагностованих проблем.

Гра «Психосоматика» була розроблена кваліфікованим психотерапевтом А. Колендо- Смирновою доволі недавно, але завдяки своїй ефективності в діагностиці гра швидкими темпами набирає популярності в Україні та за її кордонами. Як відомо, усвідомлення проблеми – це півшляху до одужання.

Гру проводить учениця А. Колендо-Смирнової, практикуючий вчитель медитацій – Ксенія Бутова.

Витрачений час на своє здоров’я – це єдина надійна інвестиція в нашому нестабільному світі.

 Ціна: 200 грн + час перебування в “Беседнице”.

Кількість людей обмежена: 1-4 людини, реєстрація обов’язкова за телефоном: (096)305-15-30.

 Адреса проведення заходу: тайм-кафе «БеседниZza», м. Київ, м.Майдан Незалежності, вулиця Михайлівська, 6А, Зал — «Фиолетовая»

Оплачується перебування в тайм-кафе БеседниZza — 30 гривень першу годину, наступні годинник-20 гривень з людини. У цю вартість входить скільки завгодно еспресо, чаю, какао, солодощів.

 
ЗАПИСАТЬСЯ

Ваше имя (обязательно)

Ваш телефон (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Сообщение

тайм-кафе

   АНОНСЫ

МЫ

   В СОЦ СЕТЯХ