25.06.2014
❤❤25/06 «Сакральна терапія як стиль життя». Майстер-клас.

Друзі, запрошуємо Вас 25 червня о 19:00 на майстер-клас «Сакральна терапія як стиль життя».

Це один з 250 майстер-класів, тренінгів, воркшопів Міжнародного фестивалю «Альфа-фест. КРАЇНА НОВИХ ЛЮДЕЙ» чекає на тебе!

На майстер-класі, тренінгу будуть розглядатися питання взаємовідносин, почуттів, як відбувається особистісне та духовне зростання, як отримувати те, що тобі дійсно необхідно, самоусвідомлення у повсякденному житті та інше.

Для всіх охочих та орієнтований на запити учасників.

На майстер-класі, тренінгу відбудеться розіграш 2-х білетів на один день участі у фестивалі «Альфа-фест. КРАЇНА НОВИХ ЛЮДЕЙ». Також у Вас буде УНІКАЛЬНА МОЖЛИВІСТЬ ПРИДБАТИ КВИТОК на 4 дні фестивалю з 50% ЗНИЖКОЮ. 

Міжнародний фестиваль «Альфа-фест. КРАЇНА НОВИХ ЛЮДЕЙ» відбудеться з 27 по 30 червня (м.Ірпінь, біля Києва). Деталі на www.alfa-fest.com.ua

Ведучі: Кагарлицька Катерина, Руденко Юлія

Кагарлицька Катерина – м. Київ, 093 390 63 81, Руденко Юлія — 093-592-07-54 , iuliia-ps@yandex.ua 

Катерина Кагарлицька — психолог, учасниця курсу Сакральної терапії, II ступінь. Школа Сакральної терапії. Руденко Юлія — психолог, консультанту напрямі Сакральна терапія, координатор програми фестивалю «Альфа-фест. КРАЇНА НОВИХ ЛЮДЕЙ».

 

Місце зустрічі: некафе БесідниZzя, м Київ, провулок Тараса Шевченко, 7/1. Тел. : 2798800

Зал — «Валяльня».

Дана зустріч проходить в рамках проекту «Від Серця до Серця» .

 

Участники зустрічи «Від Серця до Серця» сплачують лише перебування у некафе БесідниZza — 16 грн/год. В цю вартість входить скільки завгодно эспрессо, чая, узвару та солодощів.

ЗАПИСАТЬСЯ

Ваше имя (обязательно)

Ваш телефон (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Сообщение

тайм-кафе

   АНОНСЫ

МЫ

   В СОЦ СЕТЯХ