21.01.2014
❤❤ 21/01 Емоційний Інтелект — EQ. Інтерактив.

Друзі, запрошуємо Вас 21 січня о 19:00 на Інтерактивний тренінг Емоційний Інтелект — EQ.

 

Місце зустрічі: некафе БесідниZzя, м Київ, провулок Тараса Шевченко, 7/1. Тел. : 2798800

Зал — «Красная комната».

Що це?

Ми усвідомлюємо свої емоції. Ми управляємо своєю мотивацією.. Ми розуміємо або не розуміємо інших.. Ми вибудовуємо стосунки.. Але як ми це робимо? Ось що це! Не більше, але й не менше. Сфера використання? Від розуміння себе та найближчих рідних до вистроювання комплексних відносин в бізнесі.

Що буде?

Буде навчання, в живій формі, Ви будете працювати над собою. Тому беріть папір та ручку. Буде інтерактив. Буде дружня атмосфера. А іще, будуть результати, об’єм яких залежить лише від вашої активності! Приходьте самі, з друзями, коханими!

Будемо змінювати реальність разом! 

 

Зустріч проводить:  Юрій Юрченко. Молодий підприємець (сфера фінансовий консалтинг, ІТ), коуч з 7-річним стажем, практик.  Захоплююча особистість, любить життя! Обожнює мандри та вже побував у 7 країнах. Навчався в університеті імені славетного Тараса Григоровича. Грає на гітарі, любить автівки, обожнює спорт та переважно веде здоровий спосіб життя. Близькі по духу активні, позитивні та свідомі люди! 

 

Дана зустріч проходить в рамках проекту «Від Серця до Серця» .

Участники зустрічи «Від Серця до Серця» сплачують лише перебування у некафе БесідниZza — 16 грн/год. В цю вартість входить скільки завгодно эспрессо, чая, узвару та солодощів.

ЗАПИСАТЬСЯ

Ваше имя (обязательно)

Ваш телефон (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Сообщение